PCMB104T-2R2MS
Susumu
型号:
PCMB104T-2R2MS
品牌:
Susumu
描述:
FIXED IND 2.2UH 12A 7 MOHM SMD
用户指南
Operating Temperature -
Current - Saturation (Isat) 18A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.150" (3.80mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 12 A
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.433" L x 0.394" W (11.00mm x 10.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 7mOhm Max
Series PCMB
Inductance 2.2 µH