PCN1-S12-S12-S
CUI Inc.
型号:
PCN1-S12-S12-S
品牌:
CUI Inc.
描述:
DC DC CONVERTER 12V 1W
库存 : 38
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 100°C
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Input (Max) 13.2V
Voltage - Isolation 1.5 kV
Approval Agency EN
Voltage - Output 1 12V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.77" L x 0.24" W x 0.40" H (19.6mm x 6.1mm x 10.2mm)
Product Status Active
Current - Output (Max) 84mA
Number of Outputs 1
Voltage - Input (Min) 10.8V
Series PCN1-S (1W)
Power (Watts) 1 W
Type Isolated Module
Package / Case 6-SIP Module, 4 Leads
Efficiency 81%