PCNM2512E10R0BST5
Vishay Dale Thin Film
型号:
PCNM2512E10R0BST5
封装:
2512
描述:
RES SMD 10 OHM 0.1% 6W 2512
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.018" (0.46mm)
Tolerance ±0.1%
Temperature Coefficient ±25ppm/°C
Size / Dimension 0.259" L x 0.124" W (6.58mm x 3.15mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 2512
Resistance 10 Ohms
Series PCNM
Power (Watts) 6W