Riedon
型号:
PCS-0R01D1
品牌:
封装:
Radial Lead
批次:
-
描述:
RES 0.01 OHM 0.5% 40W RADIAL
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$20.425
$20.425
10
$17.84575
$178.4575
25
$16.1253
$403.1325
50
$15.31913
$765.9565
100
$14.78162
$1478.162
250
$13.975298
$3493.8245
500
$13.437788
$6718.894
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 130°C |
| Composition | Metal Foil |
| Height - Seated (Max) | 0.687" (17.45mm) |
| Tolerance | ±0.5% |
| Temperature Coefficient | ±10ppm/°C |
| Size / Dimension | 0.878" L x 0.177" W (22.30mm x 4.50mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | Radial Lead |
| Resistance | 10 mOhms |
| Series | PCS |
| Power (Watts) | 40W |
| Package / Case | 4-SIP |
| Number of Terminations | 4 |
| Mfr | Riedon |
| Features | Current Sense |
| Failure Rate | - |
| Package | Tube |