首页 / 固态继电器 / PCS34-D-480A-100ZYL
minImg
PCS34-D-480A-100ZYL
Picker Components
型号:
PCS34-D-480A-100ZYL
描述:
SSR RELAY 100A 48~530VAC SCREW T
用户指南
Load Current 100 A
Output Type AC, Zero Cross
Termination Style Screw Terminal
Circuit SPST-NO (1 Form A)
Voltage - Load 48 V ~ 280 V
Mounting Type Chassis Mount
Product Status Active
Supplier Device Package -
Series PCS34
Package / Case Hockey Puck
Mfr Picker Components
Package Tray
Voltage - Input 4 ~ 32VDC