PCT2.2/25BM
Nemco
型号:
PCT2.2/25BM
描述:
CAP TANT 2.2UF 20% 25V 1411
库存 : 9180
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code B
Height - Seated (Max) 0.075" (1.90mm)
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 25 V
Size / Dimension 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Ratings -
ESR (Equivalent Series Resistance) 4.5Ohm @ 100kHz
Mfr Nemco
Capacitance 2.2 µF