PCT3.3/20CK
Nemco
型号:
PCT3.3/20CK
描述:
CAP TANT 3.3UF 10% 20V 2312
库存 : 7451
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code C
Height - Seated (Max) 0.102" (2.60mm)
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 20 V
Size / Dimension 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Ratings -
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Series PCT
Type Molded
Package / Case 2312 (6032 Metric)
Mfr Nemco
Capacitance 3.3 µF