PCT47/6BLK
Nemco
型号:
PCT47/6BLK
描述:
CAP TANT 47UF 10% 6.3V 1411
库存 : 19200
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code B
Height - Seated (Max) 0.075" (1.90mm)
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 6.3 V
Size / Dimension 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Ratings -
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.6Ohm @ 100kHz
Mfr Nemco
Capacitance 47 µF