Vishay Dale
型号:
PD013D02502S51
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
LCD MODULE 13 DIG 3 X 1, 5 X 2
购买数量:
递送:

付款:
请发送RFQ,我们将立即回复。

| Operating Temperature | 0°C ~ 55°C |
| Viewing Area | - |
| Character Format | 7-Segment |
| Text Color | Orange |
| Display Mode | - |
| Product Status | Active |
| Character Size | - |
| Series | - |
| Display Format | 3 x 1, 5 x 2 |
| Number of Characters | 13 |
| Display Type | Plasma |
| Voltage - Supply | 220V |
| Backlight | Without Backlight |
| Background Color | Black |
| Dot Size | - |
| Mfr | Vishay Dale |
| Package | Box |
| Outline L x W x H | 53.34mm x 48.77mm x 7.47mm |
| Interface | - |