PD30CNT15PPDU
Carlo Gavazzi Inc.
型号:
PD30CNT15PPDU
描述:
SENSOR THROUGH-BEAM 15M PNP
用户指南
Operating Temperature -25°C ~ 55°C
Ingress Protection IEC 60529 IP67
Sensing Distance 590.551" (15m)
Response Time 500µs
Output Configuration PNP
Sensing Method Through-Beam
Light Source Infrared (880nm)
Product Status Active
Connection Method Cable
Series PD
Voltage - Supply 10V ~ 30V
Mfr Carlo Gavazzi Inc.
Cable Length 78.74" (2m)