PD60-3-1161
Trinamic Motion Control GmbH
型号:
PD60-3-1161
描述:
STEPPER MOTOR HYBRID BIPOLAR 24V
库存 : 24
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -
Diameter - Shaft 0.315" (8.00mm)
Rotor Inertia -
Termination Style Wire Leads with Connector
Steps per Revolution 200
Approval Agency -
Current Rating (Amps) 2.8 A
Voltage - Rated 24VDC
Size / Dimension Square - 2.362" x 2.362" (60.00mm x 60.00mm)
Product Status Active
Mounting Hole Spacing 1.856" (47.14mm)
Length - Shaft and Bearing 0.945" (24.00mm)