Varitronix
型号:
PDA-320240D-04
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
LCD DISPLAY 320X240 FSTN TRANSFL
购买数量:
递送:

付款:
请发送RFQ,我们将立即回复。

| Touchscreen | - |
| Viewing Area | 78.38mm W x 59.18mm H |
| Dot Pixels | 320 x 240 (QVGA) |
| Display Mode | Transflective |
| Product Status | Obsolete |
| Graphics Color | - |
| Diagonal Screen Size | - |
| Series | - |
| Display Type | FSTN - Film Super-Twisted Nematic |
| Backlight | LED - White |
| Background Color | - |
| Dot Size | 0.23mm W x 0.23mm H |
| Mfr | Varitronix |
| Package | Tray |
| Interface | - |
| Dot Pitch | 0.24mm W x 0.24mm H |
| Base Product Number | PDA-320240 |