PDA006A-700C
Phihong USA
型号:
PDA006A-700C
品牌:
Phihong USA
描述:
LED DVR CC AC/DC 2.5-7.5V 700MA
用户指南
DigiKey Programmable Not Verified
Operating Temperature -20°C ~ 50°C
Voltage - Input (Max) 264VAC
Termination Style Wire Leads
Voltage - Isolation 3.75 kV
Approval Agency CE, C-Tick, CQC, TUV
Topology AC DC Converter
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 2.30" L x 1.40" W x 0.81" H (58.3mm x 35.5mm x 20.5mm)
Product Status Obsolete
Weight 1.41 oz (40.18 g)
Current - Output (Max) 700mA
Ratings IP20
Number of Outputs 1
Voltage - Input (Min) 211VAC
Series PDA (6W)
Power (Watts) 6 W
Type Constant Current
Efficiency 70%
Voltage - Output 2.5 ~ 7.5V