PDME1-S24-D15-S
CUI Inc.
型号:
PDME1-S24-D15-S
品牌:
CUI Inc.
描述:
DC-DC ISOLATED 1.5KV, 1 W, 21.6~
库存 : 98
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Voltage - Input (Max) 26.4V
Product Status Active
Current - Output (Max) 34mA, 34mA
Supplier Device Package -
Voltage - Input (Min) 21.6V
Package / Case 7-SIP Module, 5 Leads
Efficiency 79%
Mfr CUI Inc.
Features -
Operating Temperature -40°C ~ 105°C (With Derating)
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -15V
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Voltage - Isolation 1.5 kV
Approval Agency CE, cURus
Voltage - Output 1 15V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.77" L x 0.24" W x 0.40" H (19.7mm x 6.0mm x 10.2mm)
Number of Outputs 2
Series PDME1-S (1W)
Power (Watts) 1 W