PDS2-S12-S15-M
CUI Inc.
型号:
PDS2-S12-S15-M
品牌:
CUI Inc.
描述:
DC DC CONVERTER 15V 2W
库存 : 37
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Voltage - Input (Max) 13.2V
Product Status Active
Current - Output (Max) 133mA
Supplier Device Package -
Voltage - Input (Min) 10.8V
Package / Case 8-SMD Module, 5 Leads
Efficiency 83%
Mfr CUI Inc.
Features SCP
Operating Temperature -40°C ~ 105°C (With Derating)
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Voltage - Isolation 1.5 kV
Approval Agency EN
Voltage - Output 1 15V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.50" L x 0.33" W x 0.29" H (12.7mm x 8.3mm x 7.3mm)
Number of Outputs 1
Series PDS2-M (2W)
Power (Watts) 2 W