首页 / 直流转换器 / PDSE1-S24-D12-M-TR
minImg
PDSE1-S24-D12-M-TR
CUI Inc.
型号:
PDSE1-S24-D12-M-TR
品牌:
CUI Inc.
描述:
DC-DC ISOLATED 1.5KV, 1 W, 21.6~
库存 : 731
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 500
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Voltage - Input (Max) 26.4V
Product Status Active
Current - Output (Max) 42mA, 42mA
Supplier Device Package -
Voltage - Input (Min) 21.6V
Package / Case 10-SMD Module, 6 Leads
Efficiency 83%
Mfr CUI Inc.
Features -
Operating Temperature -40°C ~ 105°C (With Derating)
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -12V
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Voltage - Isolation 1.5 kV
Approval Agency CE, cURus
Voltage - Output 1 12V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.60" L x 0.33" W x 0.29" H (15.2mm x 8.5mm x 7.3mm)
Number of Outputs 2
Series PDSE1-M (1W)
Power (Watts) 1.008 W