Tripp Lite
型号:
PDU350AT6H50
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
PDU 3-PHASE MONITORED/ATS 208V 1
购买数量:
递送:

付款:
请发送RFQ,我们将立即回复。

| Connector - AC Output | IEC 320-C13, C19 |
| Housing Material | Metal |
| Approval Agency | CSA, FCC, UL |
| Current - Max | 35A |
| Mounting Type | Rack, Horizontal |
| Product Status | Obsolete |
| Series | - |
| Type | PDU (Power Distribution Unit) |
| Overload Protection | Circuit Breaker(s) |
| Cord Length | 6.5' (1.98m) |
| AC Outlets | 2 |
| Region Utilized | North America |
| Energy | - |
| Connector - AC Input | CS8365C |
| Mfr | Tripp Lite |
| Features | Ethernet Control and Monitor Interface, Programmable Alerts, Load Meter |
| Package | Bulk |
| Media Lines Protected | - |
| Voltage - Input | 208V |