PDUMNH20HVAT1
Tripp Lite
型号:
PDUMNH20HVAT1
品牌:
Tripp Lite
描述:
3.8KW 200240V SINGLE-PHASE ATS/M
用户指南
Connector - AC Output IEC 320-C13 (8), C19 (2)
Housing Material Metal
Approval Agency CE, NOM, UL
Current - Max 20A
Mounting Type Rack, Horizontal
Product Status Active
Weight -
Series -
Type PDU, Surge Protector
Overload Protection None
Cord Length 12' (3.66m)
AC Outlets 10
Region Utilized International
Energy -
Connector - AC Input IEC 320-C20
Mfr Tripp Lite
Package Bulk
Media Lines Protected -
Voltage - Input 200 ~ 240V