Tripp Lite
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$286.387
$286.387
5
$281.6883
$1408.4415
10
$272.2985
$2722.985
25
$249.76374
$6244.0935
请发送询价,我们将立即回复。

| Connector - AC Output | IEC 320-C13 (32), C19 (6) |
| Housing Material | Aluminum |
| Approval Agency | CE, NOM, UL |
| Current - Max | 20A |
| Mounting Type | Rack, Vertical |
| Product Status | Active |
| Series | - |
| Type | PDU (Power Distribution Unit) |
| Overload Protection | - |
| Cord Length | 10' (3.05m) |
| AC Outlets | 38 |
| Region Utilized | International |
| Energy | - |
| Connector - AC Input | NEMA L6-20P |
| Mfr | Tripp Lite |
| Features | Load Meter |
| Package | Bulk |
| Media Lines Protected | - |
| Voltage - Input | 200 ~ 240V |