PDUMVR20NETLX
Tripp Lite
型号:
PDUMVR20NETLX
描述:
PDU SWITCHED 120V 20A 24 5-15/20
用户指南
Connector - AC Output NEMA 5-20R
Housing Material -
Approval Agency NOM, UL
Current - Max 20A
Mounting Type Rack, Vertical
Product Status Active
Series -
Type PDU (Power Distribution Unit)
Overload Protection None
Cord Length 10' (3.05m)
AC Outlets 24
Region Utilized North America
Energy -
Connector - AC Input NEMA 5-20P, NEMA L5-20P
Media Lines Protected -
Voltage - Input 100V, 120V, 127V