PDZ4.3B145
NXP USA Inc.
型号:
PDZ4.3B145
品牌:
NXP USA Inc.
封装:
SOD-323
描述:
DIODE ZENER
库存 : 120000
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature 150°C (TJ)
Tolerance ±2%
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Supplier Device Package SOD-323
Current - Reverse Leakage @ Vr 3 µA @ 1 V
Series -
Package / Case SC-76, SOD-323
Power - Max 400 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.1 V @ 100 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 4.3 V
Mfr NXP USA Inc.
Package Bulk
Impedance (Max) (Zzt) 90 Ohms