Rohm Semiconductor
型号:
PDZVTR12B
封装:
PMDTM
批次:
-
描述:
DIODE ZENER 12.75V 1W PMDTM
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.38
$0.38
10
$0.29355
$2.9355
100
$0.17613
$17.613
500
$0.163115
$81.5575
1000
$0.110922
$110.922
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | 150°C (TJ) |
| Tolerance | ±5.88% |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | PMDTM |
| Current - Reverse Leakage @ Vr | 10 µA @ 9 V |
| Series | PDZV |
| Package / Case | SOD-128 |
| Power - Max | 1 W |
| Voltage - Zener (Nom) (Vz) | 12.75 V |
| Mfr | Rohm Semiconductor |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Impedance (Max) (Zzt) | 8 Ohms |
| Base Product Number | PDZVTR12 |