PE-53602NL
Pulse Electronics
型号:
PE-53602NL
描述:
FIXED IND 29.7UH 1.4A 166MOHM SM
库存 : 202
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 130°C
Current - Saturation (Isat) -
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.360" (9.14mm)
Tolerance -
Current Rating (Amps) 1.4 A
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.440" L x 0.435" W (11.18mm x 11.05mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 166mOhm Max
Series SLIC
Inductance 29.7 µH