Pulse Electronics
型号:
PE-53602NL
封装:
-
批次:
-
描述:
FIXED IND 29.7UH 1.4A 166MOHM SM
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.9285
$1.9285
10
$1.78315
$17.8315
25
$1.63476
$40.869
50
$1.39688
$69.844
100
$1.2483
$124.83
250
$1.069928
$267.482
500
$1.010496
$505.248
1000
$0.921338
$921.338
2500
$0.891613
$2229.0325
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 130°C |
| Current - Saturation (Isat) | - |
| Q @ Freq | - |
| Height - Seated (Max) | 0.360" (9.14mm) |
| Tolerance | - |
| Current Rating (Amps) | 1.4 A |
| Shielding | Unshielded |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.440" L x 0.435" W (11.18mm x 11.05mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | - |
| Ratings | - |
| DC Resistance (DCR) | 166mOhm Max |
| Series | SLIC |
| Inductance | 29.7 µH |
| Type | Toroidal |
| Package / Case | Nonstandard |
| Frequency - Self Resonant | - |
| Mfr | Pulse Electronics |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Material - Core | - |