PE1206FRF7W0R16L
YAGEO
型号:
PE1206FRF7W0R16L
描述:
CHIP RESISTOR CURRENT SENSOR - L
库存 : 3016
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 170°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) 0.035" (0.89mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Ratings AEC-Q200
Resistance 160 mOhms
Series PE_L
Power (Watts) 1W