PE2010BKM7W0R3L
YAGEO
型号:
PE2010BKM7W0R3L
品牌:
YAGEO
封装:
2010
描述:
RES 0.3 OHM 0.1% 1W 2010
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 170°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) 0.035" (0.89mm)
Tolerance ±0.1%
Temperature Coefficient ±75ppm/°C
Size / Dimension 0.200" L x 0.100" W (5.08mm x 2.54mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 2010
Ratings AEC-Q200
Resistance 300 mOhms
Series PE
Power (Watts) 1W