PE2512DKF7W0R007L
YAGEO
型号:
PE2512DKF7W0R007L
品牌:
YAGEO
封装:
2512
描述:
RES 0.007 OHM 0.5% 2W 2512
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 170°C
Composition Metal Foil
Height - Seated (Max) 0.035" (0.89mm)
Tolerance ±0.5%
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Size / Dimension 0.250" L x 0.125" W (6.35mm x 3.18mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 2512
Ratings AEC-Q200
Resistance 7 mOhms
Series PE
Power (Watts) 2W