PE2512JKE7W0R025L
YAGEO
型号:
PE2512JKE7W0R025L
描述:
RES 0.025 OHM 5% 2W 2512
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 170°C
Composition Metal Foil
Height - Seated (Max) 0.035" (0.89mm)
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Size / Dimension 0.250" L x 0.125" W (6.35mm x 3.18mm)
Ratings AEC-Q200
Resistance 25 mOhms
Series PE
Power (Watts) 2W