pSemi
型号:
PE42423B-Z
品牌:
封装:
16-QFN (3x3)
批次:
-
描述:
IC RF SWITCH SPDT 6GHZ 16QFN
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.2325
$2.2325
100
$1.56465
$156.465
1000
$1.0431
$1043.1
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| IIP3 | 65dBm |
| Insertion Loss | 0.95dB |
| Frequency Range | 100MHz ~ 6GHz |
| Circuit | SPDT |
| Topology | Absorptive |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 16-QFN (3x3) |
| Series | UltraCMOS®, HaRP™ |
| Package / Case | 16-VFQFN Exposed Pad |
| Voltage - Supply | 2.3V ~ 5.5V |
| Test Frequency | 6GHz |
| Mfr | pSemi |
| Isolation | 41dB |
| Features | - |
| P1dB | - |
| RF Type | 802.11a/b/g/n/ac |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Impedance | 50Ohm |
| Base Product Number | PE42423 |