pSemi
型号:
PE42553B-Z
品牌:
封装:
16-QFN (3x3)
批次:
-
描述:
IC RF SWITCH SPDT 8GHZ 16QFN
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$11.438
$11.438
100
$7.9971
$799.71
1000
$5.331428
$5331.428
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| IIP3 | 66dBm |
| Insertion Loss | 0.85dB |
| Frequency Range | 9kHz ~ 8GHz |
| Circuit | SPDT |
| Topology | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 16-QFN (3x3) |
| Series | - |
| Package / Case | 16-VFQFN Exposed Pad |
| Voltage - Supply | 2.3V ~ 5.5V |
| Test Frequency | 3GHz |
| Mfr | pSemi |
| Isolation | 45dB |
| Features | - |
| P1dB | - |
| RF Type | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Impedance | 50Ohm |
| Base Product Number | PE42553 |