pSemi
型号:
PE42850B-X
品牌:
封装:
32-QFN (5x5)
批次:
-
描述:
IC RF SWITCH SP5T 1GHZ 32QFN
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$23.7025
$23.7025
100
$22.059
$2205.9
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| IIP3 | 42dBm |
| Insertion Loss | 0.8dB |
| Frequency Range | 30MHz ~ 1GHz |
| Circuit | SP5T |
| Topology | - |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 32-QFN (5x5) |
| Series | UltraCMOS®, HaRP™ |
| Package / Case | 32-VFQFN Exposed Pad |
| Voltage - Supply | 2.3V ~ 5.5V |
| Test Frequency | 1GHz |
| Mfr | pSemi |
| Isolation | 30dB (min) |
| Features | - |
| P1dB | - |
| RF Type | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Impedance | 50Ohm |
| Base Product Number | PE42850 |