PEAMW12I-14-B1
TT Electronics/Power Partners Inc.
型号:
PEAMW12I-14-B1
描述:
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 12W
库存 : 500
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature 0°C ~ 60°C
Polarization Positive Center
Input Type Multi-Blade (Included)
Applications Medical
Form Wall Mount (Class II)
Output Connector Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Approval Agency CB, CE, cURus, FCC, TUV
Input Connector Multi-Blade (Included)
Size / Dimension 2.20" L x 1.46" W x 1.26" H (55.9mm x 37.1mm x 32.0mm)
Product Status Active
Weight -
Current - Output (Max) 500mA
Series PEAMW12I (12W)
Power (Watts) 12 W
No Load Power Consumption 100mW
Cord Length 70.9" (1.80m)
Region Utilized International
Efficiency Level VI
Voltage - Output 24V
Standard Number 60601-1
Mfr TT Electronics/Power Partners Inc.
Package Bag
Voltage - Input 90 ~ 264 VAC