Infineon Technologies
型号:
PEF 20532 F V1.3
封装:
PG-TQFP-100-3
批次:
-
描述:
IC TELECOM INTERFACE TQFP-100
购买数量:
递送:

付款:
请发送RFQ,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 50mA |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | PG-TQFP-100-3 |
| Series | - |
| Power (Watts) | 150 mW |
| Function | Serial Optimized Communications Controller |
| Package / Case | 100-LQFP |
| Voltage - Supply | 3V ~ 3.6V |
| Mfr | Infineon Technologies |
| Number of Circuits | 2 |
| Package | Tray |
| Interface | ASYNC, BISYNC, HDLC, PPP |
| Base Product Number | PEF 20532 |