Lantiq
型号:
PEF2256 EV2.2-G
品牌:
封装:
P-MQFP-80-1
批次:
-
数据手册:
-
描述:
TELECOM IC, CMOS, PBGA81
购买数量:
递送:

付款:
请发送RFQ,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 145mA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | P-MQFP-80-1 |
| Series | FALC™ |
| Power (Watts) | 250 mW |
| Function | Framer, Line Interface Unit (LIU) |
| Package / Case | 80-QFP |
| Voltage - Supply | 1.62V ~ 1.89V, 3.13V ~ 3.46V |
| Mfr | Lantiq |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Bulk |
| Interface | E1, J1, T1 |