Vishay Sfernice
型号:
PEP0402Y1001BGTA
品牌:
封装:
0402
批次:
-
描述:
PEP0402 10PPM/C 1K 0.1% G TA
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$8.2745
$8.2745
10
$7.76055
$77.6055
50
$6.38058
$319.029
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 155°C |
| Composition | Thin Film |
| Height - Seated (Max) | 0.018" (0.45mm) |
| Tolerance | ±0.1% |
| Temperature Coefficient | ±10ppm/°C |
| Size / Dimension | 0.039" L x 0.024" W (1.00mm x 0.60mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 0402 |
| Ratings | - |
| Resistance | 1 kOhms |
| Series | PEP |
| Power (Watts) | 0.125W, 1/8W |
| Package / Case | 0402 (1005 Metric) |
| Number of Terminations | 2 |
| Mfr | Vishay Sfernice |
| Features | Anti-Sulfur |
| Failure Rate | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |