PEP0402Z1000BGTA
Vishay Sfernice
型号:
PEP0402Z1000BGTA
封装:
0402
描述:
PEP0402 5PPM/C 100R 0.1% G TA
库存 : 90
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature 0°C ~ 70°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.018" (0.45mm)
Tolerance ±0.1%
Temperature Coefficient ±5ppm/°C
Size / Dimension 0.039" L x 0.024" W (1.00mm x 0.60mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 0402
Ratings -
Resistance 100 Ohms
Series PEP
Power (Watts) 0.125W, 1/8W