Nexperia USA Inc.
型号:
PESD12VA-SFYL
封装:
DSN0603-2
批次:
-
描述:
TVS DIODE 12VWM 30VC DSN0603-2
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.418
$0.418
10
$0.31255
$3.1255
100
$0.17689
$17.689
500
$0.117135
$58.5675
1000
$0.089794
$89.794
2000
$0.07809
$156.18
请发送询价,我们将立即回复。

| Bidirectional Channels | 1 |
| Operating Temperature | -55°C ~ 150°C (TA) |
| Current - Peak Pulse (10/1000µs) | 6.1A (8/20µs) |
| Applications | General Purpose |
| Capacitance @ Frequency | 17pF @ 1MHz |
| Voltage - Breakdown (Min) | 14V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Power - Peak Pulse | - |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | DSN0603-2 |
| Series | - |
| Type | Zener |
| Package / Case | 0201 (0603 Metric) |
| Voltage - Clamping (Max) @ Ipp | 30V |
| Voltage - Reverse Standoff (Typ) | 12V (Max) |
| Mfr | Nexperia USA Inc. |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Power Line Protection | No |
| Base Product Number | PESD12 |