PESD18VF1BLYL
Nexperia USA Inc.
型号:
PESD18VF1BLYL
封装:
DFN1006-2
描述:
TVS DIODE 18VWM 17VC DFN1006-2
库存 : 183562
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Bidirectional Channels 1
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TA)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 1A (8/20µs)
Applications RF Antenna
Capacitance @ Frequency 0.35pF @ 1MHz
Voltage - Breakdown (Min) 19V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse -
Product Status Active
Supplier Device Package DFN1006-2
Series -
Type Zener
Package / Case SOD-882
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 17V
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 18V (Max)