PESD27VV1BLSYL
Nexperia USA Inc.
型号:
PESD27VV1BLSYL
封装:
DFN1006BD-2
描述:
PESD27VV1BLS/SOD882BD/XSON2
库存 : 8816
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Bidirectional Channels 1
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 3A (8/20µs)
Applications General Purpose
Capacitance @ Frequency 14pF @ 1MHz
Voltage - Breakdown (Min) 28V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse -
Product Status Active
Supplier Device Package DFN1006BD-2
Series -
Type Zener
Package / Case SOD-882
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 45V
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 27V (Max)