Nexperia USA Inc.
型号:
PESD27VV1BLSYL
封装:
DFN1006BD-2
批次:
-
描述:
PESD27VV1BLS/SOD882BD/XSON2
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
10000
$0.046911
$469.11
30000
$0.044146
$1324.38
50000
$0.041392
$2069.6
100000
$0.040185
$4018.5
请发送询价,我们将立即回复。

| Bidirectional Channels | 1 |
| Operating Temperature | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Current - Peak Pulse (10/1000µs) | 3A (8/20µs) |
| Applications | General Purpose |
| Capacitance @ Frequency | 14pF @ 1MHz |
| Voltage - Breakdown (Min) | 28V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Power - Peak Pulse | - |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | DFN1006BD-2 |
| Series | - |
| Type | Zener |
| Package / Case | SOD-882 |
| Voltage - Clamping (Max) @ Ipp | 45V |
| Voltage - Reverse Standoff (Typ) | 27V (Max) |
| Mfr | Nexperia USA Inc. |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Power Line Protection | No |
| Base Product Number | PESD27 |