Bourns Inc.
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$28.2055
$28.2055
5
$26.866
$134.33
10
$24.85105
$248.5105
50
$21.4928
$1074.64
100
$20.1495
$2014.95
250
$18.8062
$4701.55
500
$17.4629
$8731.45
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Applications | Telecom |
| Melting I²t | 6454 |
| Response Time | - |
| DC Cold Resistance | 0.0009 Ohms |
| Approval Agency | cURus |
| Current Rating (Amps) | 60A |
| Fuse Type | Cartridge |
| Breaking Capacity @ Rated Voltage | 100kA |
| Size / Dimension | 0.575" Dia x 1.266" L (14.60mm x 32.15mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Series | POWrFuse™ PF-N |
| Voltage Rating - DC | 170 VDC |
| Package / Case | Radial Bend Cylinder |
| Mfr | Bourns Inc. |
| Features | - |
| Class | - |
| Package | Box |