PF0011/15/48
Bulgin
型号:
PF0011/15/48
品牌:
Bulgin
描述:
PWR ENT MOD RCPT IEC320-C14 PNL
用户指南
Number of Positions 3
Ingress Protection -
Panel Cutout Dimensions Rectangular - 27.30mm x 31.12mm
Approval Agency CSA, ENEC, UL, VDE
Termination Quick Connect - 0.189" (4.8mm)
Material Flammability Rating UL94 V-0
Mounting Type Panel Mount, Snap-In
Product Status Active
Current Rating - Circuit Breaker -
Series PF
Voltage Rating - Appliance Inlet 250VAC
Panel Thickness 0.059" (1.50mm)
Current Rating - Appliance Inlet 10A