PF1262-0R18F1
Riedon
型号:
PF1262-0R18F1
品牌:
Riedon
封装:
TO-126
描述:
RES 0.18 OHM 1% 20W TO126
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 175°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.472" (12.00mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Size / Dimension 0.335" L x 0.122" W (8.50mm x 3.10mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package TO-126
Resistance 180 mOhms
Series PF1262
Power (Watts) 20W