PF2203-5K6F1
Riedon
型号:
PF2203-5K6F1
品牌:
Riedon
封装:
TO-220
描述:
RES 5.6K OHM 1% 35W TO220
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.591" (15.00mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Size / Dimension 0.417" L x 0.177" W (10.60mm x 4.50mm)
Product Status Active
Supplier Device Package TO-220
Resistance 5.6 kOhms
Series PF2200
Power (Watts) 35W