PF2512FKF070R01L
YAGEO
型号:
PF2512FKF070R01L
品牌:
YAGEO
封装:
2512
描述:
RES 0.01 OHM 1% 1W 2512
库存 : 5341
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Metal Foil
Height - Seated (Max) 0.033" (0.85mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Size / Dimension 0.254" L x 0.128" W (6.45mm x 3.25mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 2512
Resistance 10 mOhms
Series PF
Power (Watts) 1W