Sunon Fans
型号:
PF38281BX-1000U-S9H
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
FAN AXIAL 38X28MM 12VDC WIRE
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$21.451
$21.451
10
$19.5871
$195.871
25
$18.84306
$471.0765
50
$17.60331
$880.1655
100
$16.239775
$1623.9775
250
$15.991806
$3997.9515
500
$15.867831
$7933.9155
请发送询价,我们将立即回复。

| Air Flow | 23.0 CFM (0.644m³/min) |
| Noise | 57.0dB(A) |
| Ingress Protection | - |
| Current Rating (Amps) | 0.580A |
| Fan Type | Tubeaxial |
| Voltage - Rated | 12VDC |
| Voltage Range | - |
| Product Status | Active |
| RPM | 20000 RPM |
| Mfr | Sunon Fans |
| Material - Frame | - |
| Features | Auto Restart, PWM Control, Speed Sensor (Tach) |
| Width | 28.00mm |
| Operating Temperature | - |
| Static Pressure | 2.260 in H2O (562.9 Pa) |
| Bearing Type | Ball |
| Approval Agency | CCC, CE, cURus, TUV |
| Termination | 4 Wire Leads |
| Size / Dimension | Square - 38mm L x 38mm H |
| Weight | - |
| Lifetime @ Temp. | - |
| Series | PF |
| Material - Blade | - |
| Power (Watts) | 6.84 W |
| Package | Bulk |