PF6700AT12BK230
Hammond Manufacturing
型号:
PF6700AT12BK230
描述:
FILTER FAN BLACK
用户指南
Series PF
Type Fan
Specifications Fan, AC, Square, 560 CFM
Shipping Info Shipped from Digi-Key
Mfr Hammond Manufacturing
Package Box
Size / Dimension 12.60" L x 12.60" W x 6.18" H (320.0mm x 320.0mm x 157.0mm)
Product Status Active
Voltage - Input 230VAC