首页 / AC DC 转换器 / PFE1300-48-054NA
minImg
PFE1300-48-054NA
Bel Power Solutions
型号:
PFE1300-48-054NA
描述:
AC/DC CONVERTER 48V 1300W
库存 : 51
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Voltage - Output 6 -
Operating Temperature 0°C ~ 45°C
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Voltage - Isolation 4.242 kV
Minimum Load Required -
Approval Agency CB, cCSAus, CE, NEMKO
Voltage - Output 1 48V
Mounting Type Rack Mount
Size / Dimension 12.66" L x 2.15" W x 1.57" H (321.5mm x 54.5mm x 40.0mm)
Product Status Active
Number of Outputs 1
Series PFE1300 (1300W)
Current - Output 1 26.8 A
Power (Watts) 1300W
Type Front End
Efficiency 94%
Mfr Bel Power Solutions
Package Box
Voltage - Input 90 ~ 264 VAC