Delta Electronics/Cyntec
型号:
PFR03S-000-XNH
封装:
0201
批次:
-
描述:
RES SMD 0 OHM JUMPER 1/20W 0201
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.095
$0.095
10
$0.01615
$0.1615
25
$0.0114
$0.285
50
$0.00874
$0.437
100
$0.006365
$0.6365
250
$0.004864
$1.216
500
$0.003895
$1.9475
1000
$0.002869
$2.869
5000
$0.002062
$10.31
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Composition | Thick Film |
| Height - Seated (Max) | 0.010" (0.26mm) |
| Tolerance | Jumper |
| Temperature Coefficient | - |
| Size / Dimension | 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 0201 |
| Resistance | 0 Ohms |
| Series | PFR03S |
| Power (Watts) | - |
| Package / Case | 0201 (0603 Metric) |
| Number of Terminations | 2 |
| Mfr | Delta Electronics/Cyntec |
| Features | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | PFR03S |