PFS35-24KF1
Riedon
型号:
PFS35-24KF1
品牌:
Riedon
封装:
D-Pak in TO-263 Housing
描述:
RES SMD 24KOHM 1% 35W TO263 DPAK
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.185" (4.70mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Size / Dimension 0.406" L x 0.398" W (10.30mm x 10.10mm)
Product Status Active
Supplier Device Package D-Pak in TO-263 Housing
Resistance 24 kOhms
Series PFS35
Power (Watts) 35W