Essentra Components
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.2185
$0.2185
10
$0.18335
$1.8335
25
$0.16264
$4.066
50
$0.15162
$7.581
100
$0.14079
$14.079
250
$0.124564
$31.141
500
$0.11913
$59.565
请发送询价,我们将立即回复。

| Diameter - Inside | 0.560" (14.22mm) |
| Color | Black |
| Panel Cutout Dimensions | Circular - 0.875" (22.22mm) |
| Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Bushing, Grommet Type | Bushing |
| Material Flammability Rating | UL94 V-2 |
| Product Status | Obsolete |
| Series | Richco, PGSD |
| Panel Thickness | 0.125" (3.18mm) |
| For Use With/Related Products | Cable, Wires |
| Mfr | Essentra Components |
| Features | Snap-Mount |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | PGSD |