PH100A280-12
TDK-Lambda Americas Inc
型号:
PH100A280-12
描述:
DC DC CONVERTER 12V 100W
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Input (Max) 425V
Voltage - Output 4 -
Voltage - Isolation 3 kV
Voltage - Output 1 12V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 2.30" L x 1.46" W x 0.50" H (58.3mm x 37.2mm x 12.7mm)
Product Status Active
Current - Output (Max) 8.4A
Number of Outputs 1
Voltage - Input (Min) 200V
Series PH-A280 (300W)
Power (Watts) 100 W
Type Isolated Module
Package / Case 8-DIP Module, 1/4 Brick
Efficiency 89%